Akbank Kredi Başvurusu

İhtiyaç kredisi almak isteyenler için Akbank kredi başvurusu, cazip faiz oranıyla müşterilerine kredi teklifleri sunmaktadır. Kamu çalışanı, özel sektör çalışanı, emekliler, serbest meslek sahipleri, öğrenciler için en uygun kredi teklifi sunarak ihtiyaçların kesinlikle ertelenmeden tüm işlemlerin gerçekleştirilmesinde kolaylık tanımaktadır. 60 aya varan vade seçeneği ile Akbank kredi başvurusu, Akbank müşterisi olun ya da olmayın sizlere tanınan imkanlar arasında yer almaktadır.

Kredi başvurusu yapabilmek için şubeye kadar gelmenize de kesinlikle gerek yok. SMS bankacılığı sistemi üzerinden, internet bankacılığı yöntemini kullanarak ya da çağrı merkeziyle irtibat kurarak siz de kredi başvurunuzu, en kısa sürede hızlıca gerçekleştirme kolaylığına sahip olacaksınız.

Akbank Kredi Başvurusu İçin İstenen Belgeler

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olunduğuna dair kimlik belgesi ya da pasaport
  • Son  1 aya ait ikametgah adresi
  • Son döneme ait elektrik, su, doğalgaz faturası
  • Son aya ait SGK hizmet döküm belgesi, maaş bordrosu ve maaş tutarı
  • Emekliler için hesap cüzdanı
  • Serbest meslek sahipleri için son yıla ait bilanço ve yıllık vergi levhası
  • Menkul ya da gayrimenkul sahipleri için hesap cüzdanı

Bankanın, Akbank kredi başvurusu için gerçek kişilerden istediği resmi evrak listesi bu şekildedir. Kredi çekmek isteyenler söz konusu bu evrakları temin ettikten çok kısa süre sonra, ihtiyaç kredisinden rahat bir şekilde faydalanacaktır. İhtiyaçlarınızı hiçbir şekilde ertelenmeden, sabit faiz oranıyla siz de ihtiyaç kredisine en hızlı şekilde başvurabilirsiniz.

Türkiye’nin öncü bankacılık kuruluşlarından birisi olan Akbank kredi başvurusu ihtiyacı olan vatandaşlarına makul faiz oranı üzerinden gerçekleşen, kredi olanağı sunmaya devam etmektedir. Ayrıca pek çok işlemi en kısa süre içerisinde gerçekleştirme kolaylığına yer vererek en uygun teklifte kredi talebine yanıt vermeye kaldığı yerden devam etmektedir. Kredi başvurusu gerçekleştirmek isteyen kişilerin, şubeye kadar gelmesi de gerekmemektedir.

Akbank Kredi Başvuru Yöntemleri

Akbank tarafından sunulan, ihtiyaç kredisi teklifinden yararlanmak için şubeye kadar gelmenize gerek yok. Siz de Akbank kredi başvurusu işlemini oturduğunuz yerden sadece birkaç aşamada gerçekleştirerek kredi sonucunuzu en kısa süre içerisinde öğrenebilirsiniz.

Kredi başvurusu için  sms bankacılığını, çağrı merkezlerini ve mobil bankacılık işlemlerini tercih edebilirsiniz. Bu yöntemler sayesinde Akbank kredi başvurusu işlemlerinizi kısa süre içinde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Kredi Başvuru Yöntemleri Şu Şekilde Sıralanmaktadır:

  • SMS bankacılığıyla kredi başvurusu : Telefondan, şubeye gitmenize bile gerek kalmadan Akbank kredi başvurusu gerçekleştirebilirsiniz. Turkcell operatörü kullanıcıları için 4425’e KREDİ TC kimlik numarasını yazarak anında kredi başvurusunu başlatabilmektedir. Kredi sonucu sadece birkaç dakika içerisinde olumlu/olumsuz olacak şekilde yanıtlanmış olacaktır. Vodafone veya Türk Telekom operatörü kullanıcıları 0 532 750 25 25’e KREDİ TC kimlik numarasını yazarak Akbank kredi başvurusu gerçekleştirebilir. SMS bankacılığı yöntemi kullanılarak maksimum 20.000 TL ve maksimum 36 ay vade ile kredi alabilirsiniz.
  • Telefon bankacılığıyla kredi başvurusu : 444 25 25 numarasını 7/24 arayarak siz de hemen uzman müşteri temsilciniz ile en uygun kredi teklifini değerlendirebilirsiniz. Böylece Akbank kredi başvurusu için hiçbir yere gitmeye gerek kalmadan, kredi talebinde bulunma olanağı elde etmiş olacaksınız. İhtiyaç kredisi başvuru işlemleri 24 saat 7 gün boyunca telefon bankacılığı sistemi üzerinden gerçekten de hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bu yollar sayesinde, sizler de en kısa süre içerisinde nakit ihtiyacınıza kolay yoldan başvuruda bulunmuş olacaksınız.
  • ATM üzerinden kredi başvurusu : Akbank ATM’leri üzerinden Akbank kredi başvurusu işleminiz mümkün olmaktadır. Üstelik Akbank müşterisi olmanıza bile gerek olmadan, sizler de bu işlemi en kısa süre içerisinde gerçekleştirme kolaylığından faydalanabilirsiniz.

Türkiye’nin önde gelen bankası olarak Akbank kredi başvurusu farklı başvuru kanallarıyla sadece birkaç aşamadan oluşmaktadır.

Kredi başvurunuzu siz de hızlı bir şekilde gerçekleştirerek Akbank kredi başvurusu gerçekleştirme kolaylığını yaşamış olacaksınız.

Akbank güncel faiz oranı: %1,49

Adres: Sabancı Center 4. Levent 34330 İstanbul

Telefon numarası: 444 25 25

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir