ING Bank Kredi Başvurusu

Başlangıçta Oyak Bank adı altında çalışma gösteren ING Bank, 2007 yılında ING Bank’a devredilerek günümüze kadar ulaşmıştır. ING Bank kredi başvurusu ve kredi kampanyaları ile düşük faiz oranları, banka bilinirliğini daha da üst seviyeye taşımıştır. Kredi kullandırımı ve kredi kartı verme hizmetleri ile tüketicilerinin gelir düzeyine uygun fırsatlar sunan ING Bank, ING Bank kredi başvurusu yapmak isteyen müşterileri için yeni nesil internet bankacılığı üzerinden de hizmet vermektedir. Hollanda bünyesindeki çalışmaları ile Bankacılık alanında yeni bir çığır açan ING Bank, ‘’Eski Köye Yeni Adet’’ sloganı ile çalışmalarına başlamıştır. Bankacılıkta yenilikçi tutumu ila dikkat çeken banka, müşterilerinin herhangi bir zorluk yaşamadan başvurularını yapabilmelerini sağlamak amacıyla çeşitli başvuru kanalları açmıştır. ING Bank kredi başvurusu yapacak olan tüketiciler, ING Bank şubelerine giderek banka temsilcileri ile görüşerek kredi başvurusu yapabilmektedir. Ancak, şubeye gitmeden başvurularını tamamlamak isteyen müşteriler için de birçok alternatif bulunmaktadır.

ING Bank Kredi Başvurusu Yöntemleri Nelerdir?

En yakın ING Bank şubesini ziyaret ederek kredi başvurusu yapabilmenin yanı sıra SMS ile ve internet bankacılığı gibi kolay başvuru yöntemleri de bulunmaktadır. ING Bank kredi başvurusu işlemlerini SMS ile kolayca yapmak isteyen müşterilerin, ING Bank web sitesi üzerinden başvurmak istediği krediyi seçerek başvuru yapmaları gerekmektedir. Bunun yanı sıra web sitesi üzerinden ‘’Hemen Başvur’’ bölümünden de kolayca başvuru yapılabilmektedir. Birebir görüşmeye benzer olarak konuşma sağlayabilmek için ise Telefon Bankacılığı hizmeti ile ING Bank çağrı merkezini arayarak hem krediler hakkında bilgi alabilir, hem de ING Bank kredi başvurusu işleminizi yapabilirsiniz. Kredi başvuruları için son dönemde oldukça yaygınlaşan hizmetlerinden biri de mobil uygulama üzerinden yapılan başvurulardır. Banka müşterilerinin kısa süre içerisinde işlemlerini yapabilmeleri için önemli hizmet olan mobil uygulama, ING Bank kredi başvurusu hizmetlerinde de önemli bir adımdır.

ING Bank Kredi Özellikleri

ING Bank kredi ürünleri tercihlerinizde aylık ödemelerinizden, ödeyeceğiniz faiz tutarlarına kadar her türlü kredi masrafı ve ürün detayları hakkında bilgi alabilirsiniz. ING Bank kredi başvurusu için web sitesi üzerindeki kredi hesaplama araçlarını kullanarak ön başvuru sürecinde ilk bilgileri edinebilmeniz oldukça kolayıdır. Hesaplama işlemlerinden size en uygun tüketici kredisini bularak ING Bank kredi başvurusu sürecinizi başlatabilirsiniz. Kredi hesaplama işlemlerinizin ardından web sitesi üzerinden başvurunuzu da hızlıca yapabilirsiniz. Kredi çekebilmek için başvuru sürecinde ING Bank tarafından istenen belli başlı evraklar da bulunmaktadır. Bu evraklar içerisinde; T.C. kimlik belgesi, ikametgah ve doğalgaz, elektrik ile telefon faturalarından herhangi biri, gelir belgesi, emekliler için emeklilik belgesi, serbest meslek erbabı olanlar için vergi levhaları ve çiftçiler için de çiftçilik belgesi ING Bank kredi başvurusu belgeleri olarak talep edilmektedir.

En Uygun ING İhtiyaç Kredisi Nedir?

ING Bank resmi web sitesi üzerindeki hesaplama ve başvuru araçları kullanılarak ING Bank kredi başvurusu için en uygun İhtiyaç Kredisine ulaşılabilmektedir. ING bireysel kredileri içerisinden bütçenize ve ihtiyacınıza karşılık verebilecek en uygun kredilere ulaşabilir ve hesaplama işlemleriniz ile kredi faizlerinizi kolayca belirleyebilirsiniz. Aradığınız kredileri ve faiz oranlarını karşılaştırarak ihtiyaç kredinizi netleştirebilirsiniz. Kredi hesaplama bölümleri dışında, şubeden gerçekleştireceğiniz ayrıntılı başvurularınızda kişisel durumunuza uygun olarak gözden geçirilen krediler, yeniden tarafınıza sunulmaktadır. İhtiyaç kredilerine başvuru yapabilmek için belli başlı ING Bank kredi başvurusu şartları bulunmaktadır. Bu şartlar içerisinde, kredi başvuru yapmak isteyen kişinin 18 yaşını doldurmuş olması en başta gelmektedir. Kredi başvurusu sürecinde, başvuru için olumlu dönüş alabilmek için ING Bank için gereken değerlendirme koşullarının tüketici tarafından karşılanabilir olması gerekmektedir. Örneğin, meslek sahibi olmak ya da daha önceki kredi ve kredi kartı kullanımlarında ödemelerinin düzenli yapılıyor olması ING Bank kredi başvurusu işlemlerinde olumlu bir etki bırakmaktadır.

ING Bank Kredi Faiz Oranı: %0,79

Adres: Reşitpaşa Mahallesi Eski Büyükdere Caddesi No:8 34467 Sarıyer/İSTANBUL

Telefon Numarası: 0850 222 0 600

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir