QNB Finansbank Kredi Başvurusu

QNB Finansbank, ilk olarak Finansbank A.Ş olarak Hüsnü Özyeğin’in sahip olduğu büyük pay ile 1987 yılında kurulmuştur. Türk Bankacılık Sektörü içerisinde kurulduğu günden itibaren önemli bir paya sahip olmuş, günbegün gelişimini sürdürmüştür. QNB Finansbank kredi başvurusu yapmak isteyen müşterileri için şeffaflığını her daim korumuştur ve korumaya devam etmektedir. Yalnızca kredi işlemleri için değil her türlü bankacılık işleminde, müşteri odaklı çalışan ve geri bildirimleri önemseyen bir kurumdur.

Özel bankalar arasında ülkemizde halka açılan ilk özel banka QNB Finansbank olmuştur. Bu da güvenilirliğin ve izlenebilirliğin göstergesi sayılmaktadır. QNB Finansbank ve iştirakleri ile yapacağınız her türlü işlemde büyük bir sermayenin müşterisi olacağınızı her fırsatta hatırlayacaksınız. Bankanın müşterilerine sunduğu her fırsat, sektördeki konumunu önemli ölçüde göstermektedir.

QNB Finansbank kredi başvurusu için ihtiyaca göre farklı kredi türleri oluşturmuştur. Bu kredi türleri BDDK tarafından desteklenerek ve entegrasyon halinde uygulanmaktadır. QNB Finansbank’tan nakit ihtiyacınız halinde ihtiyaç kredisi, konut alımı için konut kredisi ve taşıt alımında destek almak için taşıt kredisi talep edebilir, başvurunuzu yapabilirsiniz. Taşıt kredisi başvurusunda ise iki farklı destek türü belirlenmiştir. Dört ve daha fazla tekerlekli araçlar için taşıt kredisine, motosiklet alımında kullanmak üzere ise motosiklet kredisine başvuru yapabiliyor olacaksınız.

QNB Finansbank Kredi Başvurusu için Yapılması Gerekenler

QNB Finansbank kredi başvurusu için işlem yapmak isteyenler için bankanın son dönemdeki fırsatı, kredinin ilk taksitinin belirlenen faiz oranıyla 3 ay ertelemeli yapılıyor oluşudur. Bu da müşterilerin nakit ihtiyaçlarında banka ile çalışma isteğini tetikleyen önemli bir unsur olmaktadır.

Kredi başvurusu yapacaklar için banka birçok kolaylık sunmaktadır. İlk olarak geçmiş yıllardan bugüne birçok ödüle layık görülmüş olan bankaya, kredi başvurusu yapmak için arayüzü müşteri dostu olan İnternet sitesini ziyaret etmekle başlayabilirsiniz. Web sitesi üzerinden başvuru yapmak istediğiniz kısma kolaylıkla erişebilir ve şartları da inceleyebilirsiniz. QNB Finansbank internet sitesinin linki ise şudur: https://www.qnbfinansbank.com.

QNB Finansbank kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler için farklı yollar da sunmaktadır. Öncelikle size en yakın QNB Finansbank şubesine, bankanın internet sitesinden ulaşabilir ve şubeye giderek ilgili krediye başvurunuzu yapabilirsiniz. Bu yolu tercih ettiğinizde, aklınızda kalan her türlü detayla ilgili sorularınızı sorma imkanı da yakalamış olursunuz. Fakat şube ziyareti için uygun vakti olmayan müşteriler, İnternet üzerinden yapacakları başvurunun yanı sıra, çağrı merkezi üzerinden de başvurularını yapabilmektedirler.

Neden QNB Finansbank ve İştirakleri?

Bir bankanın müşterisi olmadan önce bankanın mevcut durumunu öğrenmek isteyebilirsiniz. Bunun yanında bankanın verilerini incelemek de tercih edeceğiniz yollardan biri olabilir. QNB Finansbank tüm bunlar için müşterilerine karşı transparan bir yönetim anlayışı sunmaktadır. Müşteriler için önemli olan birçok veriyi halka arz eden banka, güvenilir konumunu günden güne sağlamlaştırmaktadır.

QNB Finansbank kredi başvurusu için müşterilerine oldukça cazip avantajlar sunmaktadır ve bu avantajları detaylarıyla incelemeniz adına web adreslerinde paylaşmaktadır. Ayrıca bankanın sosyal sorumluluk konusunda önemli işler yaptığını da ilave etmekte fayda vardır. Minik Eller Büyük Hayaller adlı proje ve alt kollarıyla çocukların teknoloji ve bilimle iç içe olması adına destek sunmaktadır. Ayrıca sanat ve spor için de birçok sosyal sorumluluk projesi düzenlemekte ve her yıl projelerin payını büyütmeyi vizyonunda bulundurmaktadır.

QNB Finansbank ve Krediler

QNB Finansbank kredi başvurusu yapacaklar için geniş vade aralıkları sunmaktadır. İhtiyaç kredisi başvurusu yapmanız halinde, 60 aya varan vade seçenekleri ve 3 ay ertelemeli taksit imkanıyla sizi mutlu edecek birçok avantajlı seçeneği de bulunmaktadır. Ayrıca bu ödemeleri aynı faiz oranıyla gerçekleştirebileceksiniz. Web sitesini ziyaret ederek kredinin tüm detaylarına erişebilirsiniz.

Sürdürülebilir bankacılığı ve müşteri değerlerini önemseyen QNB Finansbank, konut kredisi için ise 180 aya varan vade fırsatı sunmaktadır. Üstelik 180 aylık konut kredisi için aylık faiz oranı ise %1,18’dir.

QNB Finansbank kredi başvurusu yapacaklar için taşıt kredisi de oldukça avantajlı olmaktadır. 48 aya varan vade imkanı ile %1,45 aylık faiz oranı taşıt almak isteyen müşteriler için oldukça uygun olacaktır.

QNB Finansbank Kredi Faiz Oranı: %0,84

Adres: Saray Mahallesi Ahmet Tevfik İleri Caddesi No:11 / A-B Blok Ümraniye – İstanbul

Telefon Numarası: 0850 222 0 900

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir