Akbank Kredi Kartı Başvurusu

Kredi kartı günümüzde en çok kullanılan ödeme yöntemlerinden biridir. Çok farklı kredi kartı seçeneklerini sizlere sunmakta olan Akbank’ın en çok rağbet gören ve en çok avantaj sağlayan Akbank kredi kartı başvurusu için yazımızdan faydalanabilir ve anlatılanları uygulayabilirsiniz. Hemen Akbank kredi kartı başvurusu ile onay alıp ürününüzü elinize alabilirsiniz. Akbank’ın Axess kartı ile nakit ihtiyaçlarınız için acil avans çekebilir her saat ihtiyaçlarınızı karşılama imkanını yakalarsınız. Ek olarak chip paralar kazanıp uçuşlar için mil puanlar toplayabilirsiniz ve borç transferleri gibi çok sayıda işlemi gerçekleştirme imkanı yakalarsınız. Akbank kredi kartı başvurusu için farklı seçenekler bulunuyor ve bunlar arasından  seçtiğiniz yöntemle anında kredi kartına sahip olabilmeniz mümkün. Akbank kredi kartı başvurusu yapabilmeniz için farklı yöntemleri sizler için ele aldık.

Şubelerden Başvuru Yaparak Kredi Kartı Alabilirsiniz

Akbank kredi kartı başvurusu için en klasik metot olan şubelerden başvuruyu tercih etmek istiyorsanız bulunduğunuz muhite en yakın şubeden işlemlerinizi tamamlayabilmeniz mümkün. Şubeye giderek Akbank kredi kartı başvurusu işlemini kolayca gerçekleştirilebilir. Öncelikli olarak bireysel müşteri temsilcisi ile görüşmeniz gerekir. Burada adresinizi veya işyerinizin adresini vererek temsilcinin sorduğu sorulara yanıt vermeniz gerekir. Ardından kurye, kartı size ulaştıracaktır. Müşteri temsilcisinin bilgilerinizi sistem aracılığıyla girdikten sonra genellikle başvuru çok kısa sürede sonuçlanmaktadır. Anında onay verebilen bir banka olan Akbank kredi kartı  başvurusu işlemini kısa sürede sonuçlandıracaktır.

Akbank Kredi Kartı Başvurusu İçin İnternet Bankacılığı

Akbank’ın bireysel internet bankacılık sistemi üzerinden Axess ve Wings kredi kartı için başvuruda bulunabilirsiniz. Akbank kredi kartı başvurusu yapılması halinde kesinlikle belge talep ya da kefil isteme gibi bir durum bulunmuyor. Formalitelerle uğraşmadan internet bankacılık sistemi üzerinden Akbank kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. İnternet bankacılık platformundaki Axess ve Wings kartlarına başvuru yapmanız ardından anında cevap alacaksınız. Akbank kredi kartı başvurusu olumlu sonuçlanması halinde başvuruda verilen adrese veya belirlediğiniz banka şubesine kartınız teslim edilecektir.

Mobil Bankacılık Üzerinden Kredi Kartı Başvurusu

Mobil uygulamadan direkt mobil ile hızlıca Akbank kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Her şeyden önce mobil uygulamadan telefona mobil bankacılığı indirmelisiniz. Uygulamaya giriş yapıldıktan sonra menüde bulunan kredi kartı başvurusu bölümü aracılığıyla talep edilen bilgilerin girilmesi gerekmektedir. Akbank kredi kartı başvurusu onaylanınca bu bilgilerin doğruluğu çok büyük önem taşımaktadır. Akbank Direkt mobil ile bankaya gitmeden bilgisayar kullanmadan hızlıca ve kolay bir şekilde başvurunuzu yapabilirsiniz. Birkaç dakikada başvuru tamamlanır. Onayın ardından kartınız adrese teslim edilir ya da size en yakın şubeye bırakılır. Başvuru ardından hiçbir sorunlar karşılaşmadan kolayca ve pratik şekilde kredi kartınızı kullanma imkanı yakalarsınız. Mobil bankacılığı kullanmak için TC kimlik numarası ve şifre önem taşır. Şifre kendi hattınız üzerinden telefonunuza gelir ve Tc kimlik numarasıyla giriş yapmak için bunu kullanırsınız. Ardından mobil bankacılığı kullanmak oldukça kolaydır.

Sms İle Akbank Kredi Kartı Başvurusu

Akbank kredi kartı başvurusu için SMS ile başvuru imkanı da bulunur. Ancak kredi kartı alındıktan sonra birtakım işlemler SMS ile yapılmaktadır. Bu durumda çağrı merkezine ulaşıp bireysel müşteri temsilcisiyle kredi kartına başvuru yapılabilmektedir. 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezine 0850 222 25 25 ya da 444 25 25 telefon numaralarından biriyle ulaşılabilme imkanı bulunmaktadır. Müşteri temsilcisine ulaşmak için kredi kartı başvurusu telefondan ilgili bölüme girilir ve çağrı merkezi ardından sizden  TC kimlik numarası, doğum tarihi ve başka bazı bilgileri doğrulamanız istenir. Kredi kartı onaylanması için bu bilgilerin doğru ve eksiksiz verilmesi büyük önem taşır. Kredi kartı başvurusu onaylandıktan sonra belirtmiş olduğunuz adrese kuryeler aracılığıyla kartınız getirilir ve ardından onaylanma süreci başlar. Bütün bunlara ek olarak ATM üzerinden de kredi kartı başvurusu yapılabilir. Bu amaçla ATM’ye kartla giriş yapıp başvurular menüsünden talep edilen bilgileri girmek zorunludur. Bu yapılan ATM’den Akbank kredi başvurusu işlemi ardından kredi kartı onaylanır ve birkaç gün içerisinde kartınız elinize ulaşır. Kurye aracılığıyla elinize ulaştırılacak olan kredi kartını hemen kullanılabilirsiniz.

Akbank Kredi Kartı Faiz Oranı: 1,49

Adres: Akbank Genel Müdürlüğü Sabancı Center 4.Levent 34330 İstanbul

Telefon Numarası: 0850 222 25 25

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir