in

Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Bonus kredi kartı başvurusu için Garanti bankasının internet sitesi üzerinden başvuru formunu doldurun, onayınızı alın ve Garanti Bonus kredi kartınıza sahip olun. Bonus kredi kartı başvurusu için T.C. kimlik numaranız ve cep telefonunuz ile online başvuruda bulunabilir, şubeye gitmeye gerek kalmadan kartınızı kargo aracılığıyla teslim alabilirsiniz.

Kredi Kartı Nedir?

Harcama yapmak istediğinizde nakit paranızdan değil banka tarafından size aylık bölümler ile tanımlanmış kredi bakiyesine kredi kartı denir. Herkes tarafından alınmayan, kişinin başvuru sırasında geçmiş ve şu anki finansal durumuna bakılarak değerlendirilip belirlenen kartlardır. Kişinin kredi kartı ile yaptığı harcamalar aylık periyodlar ile borçlandırılır. Kartın sahibi her ay hesap kesim tarihi ve son ödeme tarihi arasında o aya ait yapmış olduğu harcamaları ödemek zorundadır. Borcun tamamını ya da asgari ücretini ödemeniz gerekmektedir.

Bonus Kredi Kartı Başvurusu Şartları Nelerdir?

Garanti Bonus kredi kartı başvurusu yapmak için internet sitesi üzerinden online başvuru formunu doldurup hızlı bir şekilde dilediğiniz kredi kartına kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Başvuru şartları şunlardır:

1- Bonus kredi kartı başvurusu için Türkiye’de kredi kartı yaş sınırı 18 olarak belirtilmiştir. 18 yaş sınırını geçen herkes kredi kartı başvurusu yapabilir. 18 yaşından küçük olanlar için aileleri ya da yakınları ile açtırılan ortak limite sahip ek kartlardan yararlanılabilir. 30 saniyede başvuru yapılabilmektedir.

2- Müşterilerin finansal performanslarını gösteren Findeks kredi notu, Bonus kredi kartı başvurusu yaparken göz önünde bulundurulan hususların başında gelmektedir. Ayrıca tek başına Findeks kredi notu belirleyici olmamaktadır.

3- Başvuran kişinin gelir düzeyi önemlidir. Kişinin gelirine göre kredi kartında limiti belirleme işlemi yapılmaktadır.

4- Bonus kredi kartı başvurusu işleminde kişinin mesleki durumu, bir işte çalışıyor olup olmaması bir diğer önemli faktördür. Sigorta işlemlerinin 6 ay öncesinden başlaması önemlidir. Yoksa başvurunuz olumlu karşılanmayabilir.

5- Son olarak Bonus kredi kartı başvurusu durumunun olumlu sonuçlanabilmesi için ikametgâh adresi belirtmeniz önemlidir. Bankanızın size ulaşabilmesi için bir adrese ihtiyacı vardır. Ev adresinizi veya iş yeri adresinizi ikametgâh adresi olarak bildirebilirsiniz.

Bonus Kredi Kartı Fırsatları Nelerdir?

Bonus kredi kartı başvurusu yaptıktan sonra Bonus kredi kartı müşterilerine ücretsiz taksitli nakit avans ve yıllık toplam 500 TL bonus kazanma fırsatı sunmaktadır. Her ay 300 kampanyadan fazla olmak üzere birçok fırsatı da beraberinde getirmektedir. Bonus kredi kartı taksitlendirme ve nakde sıkıştığınızda nakit avans fırsatlarıyla birçok avantajıyla müşterilerine destek sağlamaktadır. Yıl boyunca düzenlenen kampanyalar ile anlaşmalı birçok mağazadan Bonus işlem erteleme ve ekstre atlama gibi birçok fırsattan yararlanabilir ve Bonus kazanma şansını yakalayabilirsiniz.

Harcamalarınızı taksitlendirerek rahatça ödeme yapabilirsiniz. Yapmanız gereken Garanti internet sitesi üzerinden Bonus kredi kartı başvurusu için başvuru formunu doldurun onayınızı alın ve bütün Bonus fırsatlarından yararlanın.

Nakit Avans Nedir?

Nakit avans, nakite ihtiyacınız olduğunda kredi kartınız aracılığıyla nakit para çekebilmenizi sağlamaktadır. Garanti bankası şubesine gitmeden internet bankacılığı, mobil uygulama ya da bankamatikten nakit avans çekebilirsiniz. Aynı gün içerisinde nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.  Kredi kartınız ile peşin ödemeyle aldığınız alışverişleriniz de sonradan taksitlendirmek için olanak sağlamaktadır. İşlem tutarınıza uygun taksit imkanları sunmaktadır.

Kredi Kartı Limitinizi Nasıl Doğru Belirlersiniz?

Bonus kredi kartı başvurusu yapıp kredi kartı kullanmaya karar verdiğinizde ilk önce limitinizi belirlemelisiniz. Gelirinizi zorlayacak ve ihtiyacınızın çok üzerinde bir kart limitini kabul etmeyin. Eğer limitiniz gelirinizin çok üzerinde belirlendiyse siz kendi gelirinize göre harcama yapmaya devam etmelisiniz. Harcamalarınızı “kredi kartım var öderim” mantığıyla değil “bu ay ne kadar harcama yaptım, gelirim bu ayı karşılar mı?” mantığıyla hareket etmelisiniz. 

Sadece Asgari Ödeme Yapmak Doğru mudur?

Kredi kartı harcamalarınızı yaptıktan sonra aylık borç tutarınızı asgari ödeme yada tamamını ödeyebilirsiniz. Harcamalarınızın asgari tutarını ödemezseniz bankayla aranızdaki sözleşme gereği gecikmeye girmiş olursunuz ve kredi notunuzu düşürürsünüz. Eğer her ay kredi kartınızın asgari tutarını öderseniz ödemeleriniz gecikmeye girmemiş olur fakat mevcut olan borcunuz artacağı için kredi notunuzda az da olsa bir düşüş meydana gelebilir. Bunun dışında asgari ödemenizin dışında ödemediğiniz kısım için faiz uygulanabilir.

Bonus kredi kartı başvurusu için detaylı bilgiye aşağıdaki iletişim numaralarından ya da Garanti şubelerinden ulaşabilirsiniz. Bonus kredi kartı başvurusu işlemini internetten kolayca yapabilirsiniz.

Bonus Kredi Faiz Oranı: %0,99

Adres:Levent Nispetiye Mah. Aytar Cad. No:2 Beşiktaş 34340 İstanbul

Telefon numarası: 444 0 333

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Garanti Kredi Kartı Başvurusu

Enpara Kredi Kartı Başvurusu