Denizbank Kredi Kartı Başvurusu

Denizbank kredi kartı başvurusu yapmak istemeniz halinde, istenilen belgelerle şubelerden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Eğer şubeye gitmek istemiyorsanız online olarak kredi kartı başvurusu gerçekleştirmeniz mümkündür.

Deniz Bank Kredi Kartı Kampanyaları

Denizbank kredi kartı başvurusu aşamasında, Deniz Bank’ta farklı kredi kartlarından kendinize en uygun olanı belirleyebilirsiniz. Bonus Kart, Net Kart, Afilli Bonus seçeneklerinden ve gold, platinum avantajlarından yararlanma şansına sahipsiniz. Kredi kartı alırken ihtiyaçlarınızı doğru tespit etmeniz oldukça önemlidir. Eğer çok fazla harcama yapmak istemiyorsanız daha düşük limitli bir kart edinebilirsiniz. Eğer düğün, nişan, tatil gibi harcamalarınız olacaksa yüksek limitli bir kredi kartı talebinde bulunabilirsiniz. Denizbank kredi kartı başvurusu aşamasını tamamladıktan sonra, Türkiye’de ve dünyanın her yerinde alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca kartınızda biriken bonuslarla üye işyerlerinden gerçekleştireceğiniz alışverişlerde, ücret ödemenize gerek kalmadan alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Deniz Bank Kredi Kartı Kullanım Alanları

Nakit ihtiyaçlarınızda başkalarından borç istemek her insan için oldukça zor bir durumdur. Bu nedenle Denizbank kredi kartı başvurusu yaparak, kredi kartınızı nakit ihtiyaçlarınızda kullanarak bu sorundan kurtulabilirsiniz. Nakit çekim işlemlerinde faiz uygulandığını göz önünde bulundurmalısınız. Üye işyerlerinin kartınıza özel düzenlediği kampanyalar, taksit fırsatları, promosyonlar gibi avantajlardan yararlanma imkanına sahipsiniz. Vade farksız taksit avantajı sunan işyerlerinde alışveriş tutarınızı, herhangi bir fiyat artışı olmadan dilediğiniz sayıda taksitlere bölebilirsiniz. Denizbank kredi kartı başvurusu ile 120000’in üzerinde üye işyerinde geçerli olan Bonus Kart sayesinde ödemelerinizi istediğiniz şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi Kartı İle Güvenli Alışveriş

Kredi kartınızla internetten alışveriş yapmak, size büyük kolaylık sağlasa da her zaman için bir güvenlik endişesi yaşamanıza neden olmaktadır. Denizbank kredi kartı başvurusu sonrası size teslim edilen kredi kartınızı, şifre işlemlerini tamamlayarak kullanıma açtırdıktan sonra alışverişlerinizde kullanmaya başlayabilirsiniz. İnternetten gerçekleştireceğiniz alışverişlerde herhangi bir sanal hırsızlığa maruz kalmamanız için Deniz Bank, 3D Secure güvenli ödeme sistemlerini kullanmaktadır. Bu sayede siz alışverişinizi tamamlayarak kredi kartı bilgileriniz girdikten sonra sistem sizi Deniz Bank’ın güvenli ödeme ekranına yönlendirmektedir. Bu sayede cep telefonunuza gönderilen şifreyi girerek, işleminizi tamamlayabilirsiniz. Kredi kartı bilgilerinizin kötü niyetli kişilerin eline geçmesi halinde bu ödeme yöntemi sayesinde herhangi bir işlem gerçekleştirmeleri mümkün olmamaktadır. Denizbank kredi kartı başvurusu yaptığınız andan itibaren kişisel bilgileriniz ve kredi kartı bilgileriniz Deniz Bank güvencesiyle koruma altına alınmaktadır.

Denizbank Kredi Kartı Başvurusu İçin Gerekli Belgeler

Denizbank kredi kartı başvurusu için Deniz Bank’ın web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Kimlik bilgileriniz ile başvuru işleminizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Deniz Bank şubelerine giderek kredi kartı başvurusu gerçekleştirmek istemeniz halinde, yanınızda geçerli bir kimlik belgesi bulundurmanız oldukça önemlidir. Kredi kartlarının yıllık olarak tahsil edilen aidatları bulunmaktadır. Denizbank kredi kartı başvurusu yaparken Net Kart talebinde bulunmanız halinde herhangi bir aidat ödemenize gerek kalmadan, kredi kartı imkanlarından yararlanabilirsiniz. Bu nedenle eğer aidat ödemek istemiyorsanız, Net Kart kredi kartı sahibi olmalısınız. Ayrıca bu kartın temassız özelliği ile 250 TL’ye kadar olan alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi Kartı Başvurusunda Önemli Noktalar

Denizbank kredi kartı başvurusu yapacak kişilerin 18 yaşından büyük olması gerekmektedir. Başvurularda bankalar kişilerin kredi notuna göre işlem yapmaktadır. Daha önce kredi ve kredi kartı borçlarını ödememesi nedeniyle, riskli grupta yer alan kişilerin başvuruları kabul edilmemektedir. Eğer çok yüksek bir limite sahip kredi kartı talebinde bulunacaksanız, banka sizden gelir düzeyinizi gösteren bir belge talep etme hakkına sahiptir. Eğer sigortalı olarak çalışmıyorsanız; bankalar kredi kartı başvurularınızın değerlendirilmesinde kira gelirleri, kar payı gibi kazançlarınızdan yola çıkarak gelir tespiti yapmak isteyebilir. Denizbank kredi kartı başvurusu sırasında sigortalı kişilerin gelir tespiti maaş bordrolarından yapılmaktadır.

Kredi Kartı Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?

Kredi kartı başvurularınız genellikle 2 hafta içerisinde sonuçlanarak, kartlarınız adresinize teslim edilmektedir. Denizbank kredi kartı başvurusu ile ilgili işlemleriniz tamamlandıktan sonra banka sizin bilgileriniz ile gerekli incelemeleri yapmaktadır. Eğer inceleme sonucu başvurunuz uygun görülürse, kredi kartı sahibi olmaya hak kazanırsınız. Kredi kartınızın teslimi için adreste bulunmanız şarttır. Kimliğiniz ve imzanız olmadan kart teslimi yapılmamaktadır.

Denizbank Kredi Faiz Oranı: %1,24

Adres: Büyükdere Cad. No:141 34394 Esentepe-İSTANBUL

Telefon Numarası: 0850 222 0 800

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir