in

Enpara Kredi Kartı Başvurusu

Sıradan bir kredi kartıyla uğraşmaktan sıkılıp, tüm işlemlerinizi internet bankacılığı üzerinden daha rahat bir şekilde yapmak mı istiyorsunuz? İnternet Bankacılığı konusunda günümüzde zirvede olan ve sizi ATM’ lerle uğraştırmayan Enpara ile bu işlemleri telefonunuzdan, kişisel bilgisayarınızdan ya da tablet bilgisayarınızdan rahatlıkla birkaç tık ile halledebilirsiniz. Anında Enpara Kredi Kartı Başvurusu yapın ve tüm fırsatlar ayağınıza gelsin. Dışarıda ATM sırası beklemenin tehlikeli olabileceği bu Koronavirüs dönemlerinde siz de Enpara.com’ u tercih edin ve bırakın banka sizin ayağınıza gelsin siz bankaya gitmeyin.

Kredi kartı konusunda neden Enpara internet bankacılığını tercih etmelisiniz ? Herkesin bildiği üzere günümüz dünyasında hız demek her şey demektir ve eğer herhangi bir ödeme yapmak için ATM’ ye gitmek ya da bankalarda sıra beklemek zorunda kalıyorsanız, dünyanın en önemli değeri olan zamanınızı boşa harcıyorsunuz demektir. Hemen Enpara Kredi Kartı Başvurusu yaparak sizlerde bu zamanı daha iyi ve verimli bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Enpara.com tüm hizmetlerini ve özelliklerini dijital ortamlarda sağlayan ve aynı zamanda da Türkiye’nin ilk şubesi bulunmayan dijital bankasıdır. Ekim 2012’ de hizmete açılan Enpara.com’ un sunduğu Kredi Kartını gelin size tanıtalım.

Neden Enpara Kredi Kartı?

Enpara.com ömür boyu ödenen kredi kartı aidatını bünyesinde barındırmaz. Enpara.com Kredi Kartı tamamiyle aidatsız bir karttır. QNB Finansbank ile anlaşmalı olan üye iş yerlerinden yapacağınız tüm harcamalar anında faizsiz ve ücretsiz olarak taksitlendirilir. Bir özellikten daha bahsetmek gerekirse 3 Harcamanızı toplamda 3.000 TL’ ye kadar herhangi bir faiz, ücret olmadan taksitlendirebileceğiniz bilgisine yer vermek doğru olacaktır. Taksitlendirme özelliğini her ay kullanabilirsiniz. Sizler de müşterilerimizin çok sevdiği en avantajlı kredi kartı hizmetinden ve kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz. Bir internet bankası oluşundan ötürü, internet alışverişlerinizi güvenle yapabilirsiniz. Siz de Enpara Kredi Kartı Başvurusu yapın ve internetten alışveriş yaparken artık çekinmeyin. Üstelik herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda anında Müşteri Hizmetleri servisi ile iletişim kurabilirsiniz.

Bankadan Güzeli

Mobil Bankacılık alanında kendini çok geliştirmiş olan Enpara.com ile tüm fırsatlardan anında haberiniz olsun. İndirimlerden en hızlı şekilde haber alırken, en güvenli şekilde değerlendirin. En özet ile geçmişte yaptığınız işlemleri rahatlıkla takip edin. Enpara.com sayesinde sizi tonlarca yazı evrak okumaktan uzaklaştırıyoruz. Her şeyi bir tıklama uzağınıza alıyoruz. Hemen siz de Enpara Kredi Kartı Başvurusu yapın ve en hızlı, en güvenli, en avantajlı ayrıcalıklara sahip olun.

Enpara Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Enpara.com adresine girip Kartlar kısmından Kredi Kartı butonuna bastıktan sonra rahatlıkla enpara kredi kartı başvurusu işlemini yapabilirsiniz. Sağ üstte bulunan “Enparalı Ol” butonuna bastığınız andan itibaren 5 dakikanızı dahi almayacak bir form doldurma işlemini gerçekleştirmeniz yeterli gerisini Enpara.com hizmetine bırakın ve bu sayede kendinizi yormayın. Değerlendirme sonucunuz sizlere SMS yoluyla iletilecektir. Üstelik kartınızı almaya bile gitmenize gerek yok kartınız adresinize teslim ediliyor. Evinizden dahi çıkmadan Enpara Kredi Kartı Başvurusu yapıp yine evinizden çıkmadan kartınızı elinizde tutabilirsiniz. Dışarı çıkmanın sakıncalı olduğu bu dönemlerde siz de Enpara.com’ lu olun. Bir yere ya da bir bankaya gitmeden dilediğiniz gibi alışveriş yapın dilediğiniz gibi harcayın. Telefonunuzu, ATM olarak kullanın dediğimiz gibi aidat yok, gereksiz evrak işlemleri yok. Siz de hemen en güvenli ve en hızlı şekilde Enpara.com’ lu olun.

İnternet Bankacılığı denince akla ilk gelen isim olmaktan için çalışmalarımızı devam ettiriyoruz ve sürekli kendimizi yeniliyoruz siz de bu aileye dahil olmak istiyorsanız hemen Enpara Kredi Kartı Başvurusu işleminizi gerçekleştirin. Sizleri de aramızda görmeyi ve bankacılığın “Enleri” arasına katmayı çok isteriz.

Enpara Nakit Avans Faiz Oranı: %1,25 (BSMV ve KKDF hariç)

Enpara.com Çözüm Merkezi: 0850 222 3663

Adres: Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Kristal Kule Binası No:215 34394 Şişli / İstanbul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Vakıfbank Kredi Başvurusu