in

Garanti Kredi Kartı Başvurusu

Garanti Kredi Kartı Başvurusu yapmak için birçok farklı yöntem bulunuyor. Bu yöntemlerden herhangi birini seçerek kredi kartı başvurunuzu oluşturabilirsiniz. Bu yazımızda öncelikle Garanti Bankasının sizlere sunduğu kart çeşitlerine bakıp daha sonra Garanti Kredi Kartı Başvurusunun hangi yöntemlerle yapılabileceğini, başvuru sonucunu sorgulamayı, kredi kartına nasıl şifre alınacağını ve kredi kartı hesap özetinin nasıl sorgulanacağını açıklayacağız.

Garanti Bankası Kredi Kartı Çeşitleri

Garanti Kredi Kartı Başvurusu yapmadan önce yapmanız gereken ilk şey Garanti Bankasının sizlere sunduğu kredi kartlarının özelliklerini, avantajlarını ve ya dezavantajlarını araştırarak hangi kredi kartının size uygun olduğunu belirlemektir. Garanti Bankası’nın sunduğu kartlar şunlardır;

Bonus Ailesi;

Türkiye’yi Bonus ifadesiyle tanıştıran Bonus Ailesi kartları ile kartınızı kullandıkça Bonus kazanabilir, bu Bonuslarınızla bedava alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Bonus Ailesi’nin kendi bünyesinde 17 farklı özelliğe ve avantaja sahip kartı bulunmaktadır. Bonus, Bonus Gold, Bonus American Express, Bonus Genç, Bonus Platinum, Bonus Flexi, Bonus Trink, Altın Bonus, Aynalı Bonus, Money Bonus, Çevreci Bonus, Şeffaf Bonus ve Taraftar Bonus Kartları ile geniş bir yelpazeye sahip olan Bonus Ailesi birçok avantaj sağlamaktadır.

Shop & Fly;

Shop&Fly kartı ile her 1 TL alışverişinizde 1 mil kazanabilir, alan vergilerinizi de bu miller ile ödeyebilirsiniz.

Miles & Smiles;

Türk Hava Yolları ile resmi anlaşmalı olan bu kart ile tüm alışverişlerinizde mil kazanır ve bu miller ile biletinizi karşılayabilirsiniz.

American Express Card;

American Express Card ile yurt içi ve yurtdışı restoran ve otellerdeki indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Flexi Kart;

Flexi Kart ile istediğiniz Bonus kampanyanızı kendiniz seçebilir, kartınızı isteğinize göre tasarlayabilirsiniz.

Garanti Kredi Kartı Başvurusu Yöntemleri

Garanti Kredi Kartı Başvurusu gerçekleştirmek için Garanti Bankası şubelerine bazı evraklar ile gitmeniz gerekmektedir.  Nüfus cüzdanınızı alıp Bireysel Müşteri Temsilcisi ile görüşme sağlayıp, başvurunuzu yapabilirsiniz. Daha sonra kredi notunuz ve aylık geliriniz gibi durumlar göze alınarak, hakkınızda incelemeler yapılacaktır. Bu incelemeler sonucu kredi kartı onayınız ve limitiniz belirlenecektir.

Garanti Cep Uygulaması ile Kredi Kartı Başvurusu

Garanti Cep Uygulaması ile başvuru yapabilmek için Garanti müşterisi olmanız gerekmektedir. Eğer öyle iseniz;

Öncelikle telefonunuzun uygulamalar (Google Play Store/ App Store) bölümünden Garanti Cep uygulamasını indirmelisiniz. Cep Bankacılığı için aldığınız parola ile Garanti Cep’e giriş yapın. Karşınıza çıkan menüdeki alt kısımdaki artı (+) butonuna tıklayıp, kart başvurusu adımını açın. Bir önceki başlıktaki kartlar arasından size en uygun gelen kartı seçtikten sonra ‘Başvur’a tıklayın. Bu kısımda kişisel bilgilerinizi girip, hesap özeti tercihini ve teslimat şeklinizi seçip, garanti kredi kartı başvurusu işlemini tamamlayabilirsiniz.

İnternet Bankacılığı ile Garanti Kredi Kartı Başvurusu

Garanti Kredi Kartı Başvurusu yapabilmek için kullanılan bir diğer yöntem ise İnternet Bankacılığıdır. Garantibbva.com.tr sayfasına girdiğinizde karşınıza üst menüde ‘Bireysel’ butonu çıkacaktır. ‘Bireysel’ butonunun üzerine geldiğiniz zaman ‘Kartlar’ butonunu seçip daha sonra ‘Kredi Kartlarını’. Size uygun olan kartı seçip ‘Hemen Başvur’a tıklayın. Telefon numaranız, T.C. Kimlik Numaranız ve İşlem doğrulama karakterlerini girdikten sonra ‘Hemen Başvur’a tıkladığınızda başvurunuz tamamlanmış olacaktır.

Müşteri Hizmetleri Aracılığıyla Garanti Kredi Kartı Başvurusu

Garanti Müşteri İletişim Merkezi sesli komut özelliği ile müşterilerine büyük bir kolaylık sağlıyor. İlk olarak 444 033 numarasını tuşlayın. Daha sonra telesekreter size yapmak istediğiniz işlemi sorduğunda ‘Kart Başvurusu’ olarak sesli bir şekilde yanıt verin. Sizi tanımak amacı ile telesekreter size T.C. Kimlik Numaranızı ve ya Müşteri Numaranızı soracak. Bu seçeneklerden biri ile devam edin. Asistanın yönlendirmeleri ile Garanti Kredi Kartı Başvurusu alanına ulaştığınız zaman hakkınızda bir takım bilgiler talep edilecek. Bu bilgileri verdikten sonra başvurunuz tamamlanacaktır.

Garanti Kredi Kartı Başvuru Takibi

Başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra olumlu ve ya olumsuz sonucunuzu kontrol etmek amacıyla İnternet Bankacılığında Kredi Kart Başvuru Takibi butonu ile bilgileri girerek başvurunuzun sonucu öğrenebilir, Garanti Cep ile ise giriş bilgilerinizi girip daha sonra sırasıyla ‘İşlemler’, ‘Başvurular’, ‘Başvuru Takip’, ‘Kart Başvuru Takibi’ ile başvurunuzu takip edebilirsiniz.

Garanti Kredi Kartı Başvurusu yapmak işte bu yöntemlerle oldukça kolay. Birçok yöntem ile ister şubeden ister internet üzerinden tek tıkla başvurunuzu sorunsuzca yapabilir ve sonucunuzu hızlıca öğrenebilirsiniz.

Garanti Bankası Güncel Kredi Faiz Oranı: %0,99

Adres: Levent Nispetiye Mah. Aytar Cad. No:2 Beşiktaş 34340 İstanbul

Telefon Numarası: 444 0 333

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Garanti Kredi Başvurusu

Bonus Kredi Kartı Başvurusu