in

İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Günümüzde kredi kartı kullanmak neredeyse mecburi bir hal almıştır. Nakit paranın olmadığı her yerde kredi kartı devreye girerek sizi kurtarır. Alışverişlerinizi taksitlendirerek kredi kartı ile kolayca ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı olmadan giyim, elektronik ya da gıda alışverişlerinizde taksit yapma imkanı bulamazsınız. İş Bankası kredi kartı sizlere satın almak istediğiniz ürünleri almada yardımcı olur. İş Bankası kredi kartı başvurusu yapmak da oldukça kolaydır. İnternet üzerinden, telefonla arayarak ya da bankaya giderek kolayca kredi kartı başvurusunu tanımlayabilirsiniz.

İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Herkesin cebinde en az bir tane kredi kartı mutlaka var. Bu kredi kartlarına başvuru yapmak ise oldukça kolay ve pratik! İş bankası kredi kartı başvurusu için sizden istenen bir takım belgeler olur. Bu belgeleri eksiksiz şekilde banka temsilcisine iletmelisiniz. Banka sizin ödemelerinizi kontrol ederek kart kullanımına hak kazanıp kazanmadığınızı inceler. Eğer ödemeleriniz düzenli ise ve ödeyebilecek maddi imkanınız varsa kart talebiniz onaylanır. İş Bankası kredi kartı başvurusu yapan çoğu kişi aylık kredi kartı faiz oranlarını öğrenmek ister. Fakat bu durum kişiden kişiye göre değişebilen bir durumdur. Ayrıca aylık faiz oranını banka belirler ve bireyler bu oranda değişiklik yapamaz.

İş Bankası kredi kartı başvurusu internet üzerinden bankanın sayfasından hızlıca yapılabilir. Burada yapmanız gereken Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranız, cep telefonu numaranız, aylık ortalama net geliriniz hakkında doğru bilgi vermektir. Doğru bilgileri girdikten sonra en kısa sürede banka size geri dönüş sağlar. Banka temsilcisi en yüksek çıkabilecek kredi kartı limitini ve aylık faiz oranını sizlerle paylaşır. Onaylarsanız bir hafta içerisinde kartınız adresinize gönderilecektir. İş Bankası kredi kartı başvurusu kredi başvurusu ile karıştırılmamalıdır.

İş Bankası Kredi Kartı Kullanımı

Maximum kart İş Bankasının kredi kartıdır. Bu kart sayesinde alışveriş yaptıkça puan toplayabilir kazanç elde edebilirsiniz. İş Bankası kredi kartı başvurusu onaylandıktan sonra kartınız geldiğinde özellikle market alışverişlerinizde puan alırsınız. Düzenli olarak kartın kampanyalarını takip ederseniz elde edebileceğiniz puanları ve bu puanların para karşılığını görebilirsiniz.

İş Bankası kredi kartı başvurusu yaparken en önemli nokta hangi kart için başvuru yaptığınızdır. Maximum, Maximum Gold, İşte Üniversiteli, MercedesCard, Maximum Tema, Maximum Platinium, Maximiles, Maximiles Business İş Bankası kartlarıdır. Bu kartlardan Maximiles olanlar uçakla uçtukça size mil kazandırır. Hepsinin yıllık ücreti ve kampanyaları birbirinden tamamen farklıdır.

İş Bankası Kredi Kartı Hakkında

İş Bankası kredi kartı başvurusu yaptığınızda banka yetkilileri belirli kriterlere göre kart limitini düzenler. Bireyin aylık belgeli şekildeki geliri, banka geçmişi, kredi puanları, başka kredi kartı kullanıyorsa bu kartlardaki toplam kart limiti, aylık gelir dışındaki gayrımenkul varlıkları, serbest meslek ya da şirket sahibi ise vergiye tabi olan kazançları incelenir. İnceleme sonucunca limit belirlenir.

İş Bankası kredi kartı başvurusu için eğer hali hazırda banka kullanıcısı iseniz başvuru daha kolay olur. İş Bankası uygulamasından giriş yaptığınızda kredi kartları menüsünde yeni kredi kartı kısmını görebilirsiniz. Mobil bankacılık ile 5 dakikadan kısa sürede yeni kredi kartı başvurusu yapmak mümkündür.

İş Bankası kredi kartı başvurusu yaptıktan sonra kart limitiniz yılın belirli periyotlarında arttırılabilir. Eğer kredi kartı kullanıcısı olarak düzenli ödeme yapıyorsanız ve gelir halinizde artış olduysa banka otomatik olarak kart limitinizi arttıracaktır. Maximum Gold kredi kartı limiti Maximum kart limitine göre her zaman daha yüksek olur.

İş Bankası kredi kartı kullanıcıları genellikle üye iş yerleri sayesinde ekstra çok fazla puan kazanabilir. Bunun için diğer bankalardan kredi kartı olsa da İş Bankası kredi kartı başvurusu yapan oldukça fazla kişi vardır. Maximum Platinium İş Bankasının en prestijli kartı olarak özellik kazanmıştır. Bu kart kullanıcılarına ekstra birçok hizmet sağlar. Doktor yardım hattı, özel gün organizasyon yardımı, yurt içi yurt dışı asistan hizmeti bunlardan sadece birkaçıdır. İş Bankası kredi kartı başvurusu yapan çoğu kişi kredi kartı almaya hak kazanmıştır. Fakat bu kişilerin daha önce yaptıkları kredi kartı ödemelerinde mutlaka belirli bir doğru ödeme düzeni olması gerekir.

İş Bankası Kredi Faiz Oranı: 0,89

Adres: İş Kuleleri 34330 Levent Beşiktaş-İstanbul

Telefon Numarası: 0850 724 0 724

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İş Bankası Kredi Başvurusu

Maximum Kredi Kartı Başvurusu