in

Paraf Kredi Kartı Başvurusu

Paraf kredi kartı başvurusu yaparak size sağlanan çeşitli avantajlardan faydalanma şansına sahipsiniz. Paraf Kart Halk Bankası tarafından sunulan bir kredi kartıdır. Başvurularınızı Halk Bank şubelerinden yapabileceğiniz gibi Halk Bank internet sitesinden de yapabilirsiniz.

Paraf Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Paraf kredi kartı başvurusu yapabilmek için kimlik bilgileriniz yeterli olmaktadır. İnternet sitesinde kredi kartı başvuru ekranından gerekli bilgileri vererek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Şubeden başvuru yapmak için Türkiye’de ya da yurt dışında bulunan Halkbank şubesinde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Burada önemli olan nokta ihtiyacınız olan ve ödemede zorlanmayacağınız bir limit belirlemektir. Eğer yüksek tutarlarda harcama yapma planlarınız varsa limitinizi fazla belirlemenizde fayda vardır.

Hangi Paraf Kartı Tercih Etmeliyim?

Paraf kredi kartı başvurusu sırasında farklı türde kart tercihi yapma şansına sahipsiniz. Daha yüksek limitli bir kart talebiniz varsa, Platinum kart tercihinde bulunabilirsiniz. Paraf kartın diğer bir ürünü olan Parafly kart ise size banka kartı ve kredi kartını bir arada kullanma fırsatı sunmaktadır. Bu sayede iki kart taşımak zorunda kalmadan tek bir kart ile bütün işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Parafly kartda da platinum seçeneği bulunmaktadır. Bunun dışında Parafree kredi kartını da tercih edebilirsiniz.

Kredi Kartı Başvurusu Değerlendirme Süreci

Para kredi kartı başvurusu aşaması tamamlandıktan sonra banka tarafından değerlendirilmeye tabi tutulursunuz. Bu aşamada banka yetkilileri sizin bazı bilgilerinize erişim sağlamaktadır. Takibe düşmüş kredi ve kredi kartı borçlarınız olması, kredi risk puanınızı arttıracağı için başvurunuz reddedilebilir. Bunun dışında yaş, yaptığınız iş kredi kartı başvurularınızın değerlendirilmesinde etkili olmaktadır. Çalışmıyorsanız ve herhangi bir geliriniz yoksa kredi kartı başvurunuzun kabul edilmeme ihtimali yüksektir. Yaşınızın 18’den küçük olması durumunda kredi kartı başvurusunda bulunamazsınız.

Paraf Kartımı Ne Zaman Kullanmaya Başlayabilirim?

Paraf kredi kartı başvurusu için gerekli aşamaları tamamladıktan sonra kredi kartınız tarafınızca iletilen adrese gönderilmektedir. Teslimat işlemlerinin tamamlanması için başvuru sahibinin belirtilen adreste bulunması gerekmektedir. Başvuru sahibinin bulunamaması durumunda kredi kartınızın teslim edilmesi mümkün olmamaktadır.

Paraf Kartın Sağladığı Avantajlar

Paraf kredi kartı başvurusu yaparak, birçok ayrıcalıktan yararlanma şansına sahip olabilirsiniz. Üye işyerlerinden yapacağınız alışverişlerinizde Paraf puan kazanırsınız. Bu sayede puanlarınız biriktikçe, ücretsiz alışveriş imkanına sahip olursunuz. Paraf kredi kartı ile bazı kuru temizleme ve rent a car gibi hizmetlerden indirimli yararlanma fırsatına kavuşabilirsiniz. Aracınızla seyahat halindeyken yolda kalmanız halinde, çekici desteğinden yararlanabilirsiniz. Paraf kredi kartı başvurusu ile çeşitli ihtiyaçlarınız için nakit paraya ihtiyaç duyduğunuz durumlarda, taksitli nakit avans imkanından yararlanabilirsiniz. Nakit ihtiyacınızı karşılamak için avans çektikten sonra taksitlerinizi 3, 6, 9 ve 12 ay ödemeli olacak şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Taksitli nakit avans miktarını 200TL ve 15000 TL arasında belirleyebilirsiniz. Nakit avans işlemleriniz için uygulanan faiz oranı % 2’dir.

Sonradan Taksitlendirme

Paraf kredi kartı başvurusu işlemlerinizi tamamladıktan sonra kullanmaya başlayacağınız kredi kartınız ile yapacağınız alışverişlerinizde, sonradan taksitlendirme fırsatından yararlanabilirsiniz. Paraf Kart ile anlaşması olmayan işyerlerinde yapacağınız tek çekim alışverişlerinde ödediğiniz tutarları, sonradan 3, 6 ve 9 ay olmak üzere taksitlendirebilirsiniz. Bu sayede her alışverişinizde, Paraf kredi kartı başvurusu ile kazandığınız ayrıcalıklar ile ödemelerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Borç Taksitlendirme

Paraf kredi kartı başvurusu neticesinde Paraf Kart kullanımlarınız sonucu oluşan kart borçlarınızı ödeyememeniz halinde, borç taksitlendirme imkanıyla ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartınızda biriken borçlarınızı uygun taksitler halinde ve düşük faiz oranlarıyla ödeyerek borcunuzu kapatabilirsiniz.

Temassız Kullanım

Paraf kredi kartı başvurusu ile alışverişleriniz sırasında temassız özelliğinden yararlanabilirsiniz. 250 TL ve altındaki alışverişlerinizde pos cihazına dokunmanıza ve şifre girmenize gerek kalmadan kolayca ödeme yapabilirsiniz.

Paraf Günüm Kampanyası

Paraf kredi kartı başvurusu ile paraf günüm kampanyasından yararlanma hakkına sahip olabilirsiniz. Paraf günüm kampanyası sayesinde sizin belirleyeceğiniz bir günde ekstra Paraf ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. Bu ayrıcalıklardan dilediğinizi tercih edebilirsiniz. %5 indirim şansı, artı taksit uygulaması, paraf paralarınızın 5 kat fazla olarak uygulanması gibi seçeneklerden birini tercih edebilirsiniz.

Halk Bank Kredi Faiz Oranı: % 1,07

Adres: Barbaros Mahallesi, Şebboy Sokak No:4/1 34746 Ataşehir / İstanbul

Telefon Numarası: 0800 222 0 400

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu

Halkbank Kredi Başvurusu