in

Worldcard Kredi Kartı Başvurusu

Vakıfbank’ın Worldcard özelliğindeki kredi kartının müşterilerine sağladığı avantajlar çok fazladır. Worldcard kredi kartı başvurusu ardından elinize geçecek olan ürün ile World ailesine üye işyerleri için düzenlenen kampanyalarla alışverişlere renk katabilirsiniz. Ayrıca kart ile puan toplayabilir ve alışverişleri taksitlendirebilirsiniz. Bu kredi kartını Türkiye içerisinde kullanabilmenizin yanında yurt dışında da yapılan alışverişlerde de kullanılabilir. İnternetten alışverişlerde güvenilir şekilde online alışverişlerinizi yapabileceğiniz kart ayrıca çok ilgi çekici nakit çözümleri müşterilerine sunar. Bunlar içerisinde taksitli nakit avans ve nakit avans fırsatları da bulunur. Çok çeşitli olan, her müşteri için cazip fırsatlar sunan Worldcard kredi kartı başvurusu ardından elinize geçecek olan bankanın ürünleri arasından sizin için uygun olan kredi kartına başvuru yapabilirsiniz ve çok sayıda seçenekler arasından size uygun olanı seçebilirsiniz.

Vakıfbank Worldcard kredi kartı başvurusu yapabilmek için çok sayıda yöntem mevcuttur. Bu yöntemler neler ve işlemler nasıl öğrenebilmek için yazımızdan faydalanabilirsiniz.

Worldcard Kredi Kartı Başvurusu Şubeler Aracılığıyla Nasıl Yapılmaktadır?

Worldcard kredi kartı başvurusu yapmak amacıyla tüm Vakıfbank şubelerine gidebilme imkanınız bulunmaktadır. Bankadaki müşteri temsilcisi gereken belgeleri ve formu size verir ve bunlar doldurulmalıdır. Böylelikle sistemden başvurunuz girilir ve kısa zamanda sonuç size bildirilir. Başvurunuzun olumlu sonuçlanması halinde tercihe bağlı olacak şekilde işyerine ya da ikamet adresine kuryeyle teslimatınız sağlanır. Bunun yanında isterseniz Vakıfbank’ın herhangi bir şubesine de kartın teslim edilmesini talep edebilirsiniz. Worldcard kredi kartı başvurusu ardından kartı alınca belirlenmiş olan talimatı uygulayıp bu ürünü aktif olarak kullanabilmeye başlayabilirsiniz. Worldcard kredi kartı başvurusu ardından bankanın sağladığı ek özelliklerden faydalanabilme ve kampanyalardan yararlanabilme imkanı yakalarsınız.

İnternet Bankacılığı Kullanılarak Kredi Kartı Başvurusu

Worldcard kredi kartı başvurusu ile bu karta sahip olabilmek için öncelikle yapılması gereken işlemleri tamamlamalısınız. Worldcard kredi kartı başvurusu internet üzerinden de yapılabilmektedir. İnternetten yapılacak olan Worldcard kredi kartı başvurusu için banka hemen anında onay verebilmektedir. İnternette kredi kartına başvurusu için Vakıfbank resmi internet sitesinden giriş yapılmalıdır. Ayrıca Vakıfbank Worldcard resmi internet sitesinden de başvuru yapılabilmektedir. Bu internet üzerinden yapılacak olan başvuru sonucu kısa zamanda size bildirilir. Anında onay alan Worldcard kredi kartı başvurusu size dakikalar içinde bildirilecektir. Gereken koşulları taşımanız halinde Vakıfbank’ın bu ürününe sahip olabilmek isterseniz Worldcard başvurusu ile interneti kullanmak için vakifbank.com.tr adresini ziyaret etmelisiniz.

Mobil Bankacılık Kullanarak Kart Başvurusu Nasıl Yapılmaktadır?

Vakıfbank’ın mobil bankacılık uygulaması üzerinden şube veya internet üstünden yapılabilecek olan çok sayıda işlemi gerçekleştirebilme imkanına sahipsiniz. Bu işlemler müşterilere çok pratik kolaylıklar sağlayabilmektedir. Şubeye gitmeye gerek kalmadan ve zaman kaybı yaşamadan başvurunuzun alınmasını sağlamak için Vakıfbank mobil uygulaması kullanılabilir. Vakıfbank kredi kartıyla yapılacak olan başvuru uygun görülürse kısa zamanda onay alıp sonuç size bildirilecektir. Başvuru olumlu sonuçlanırsa başvuru esnasında belirttiğiniz adrese kredi kartı özel kurye aracılığıyla teslim edilecektir. Bu başvuru için öncelikli olarak bankanın mobil uygulamasını indirmelisiniz. Burada kredi kartı başvurusu yapabilmek için müşteri bilgilerini ve şifre girmelisiniz. Mobil bankacılığa erişim sağladıktan sonra sağ alttaki tüm işlemler kısmından kredi kartı sekmesi içerisinde açılan menüden başvuru butonunu tıklamalısınız. Worldcard kredi kartı başvurusu için böylelikle basit bir yöntemle işlemleri gerçekleştirebilme imkanı yakalarsınız.

SMS ile Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılmaktadır?

Vakıfbank Worldcard kredi kartı başvurusu imkanı bir başka yöntemle de sağlanabilmektedir. SMS ile yapılabilecek olan bu başvuru için VB yazıp boşluk bırakarak kimlik nosunu 5724 numarasına SMS olarak göndermelisiniz. Buna ek olarak Vakıfbank’ın Worldcard kredi kartı başvurusu için ek kart çıkarmak isterseniz SMS ile EKKART yazarak ardından boşluk bırakıp kimlik numarası 5724’e gönderilmelidir. Bunlar dışında Worldcard kredi kartı başvurusu için 0850 222 07 24 numarasını yani Vakıfbank’ın çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Vakıfbank Kredi Faiz Oranı: %0,79

Adres: Saray Mahallesi Dr. Adnan Büyükdeniz Cad. A1 Blok No: 7A Kat: 19 34768 Ümraniye / İstanbul

Telefon Numarası: 0850 222 0724

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yapı Kredi Bankası Kredi Başvurusu

İş Bankası Kredi Başvurusu