in

Cardfinans Kredi Kartı Başvurusu

Öncesinde Finansbank adıyla faaliyet yürüten banka şimdilerde QNB ile birleşip, QNB Finansbank adını aldı. Bu birleşmenin ardından, bankanın her çeşit kredi faiz oranında dikkate değer indirimler yapılmıştır. Kredi kartı faizleri de düşen bankadan siz de kolaylıkla Cardfinans kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Sözünü ettiğimiz birleşme ardından sermayesi güçlenen kurum kredi kartlarında da ciddi yenilikler yapmıştır. Örnek olarak Cardfinans Fix, en sık tercih edilen kredi kartları arasında yer alır. Cardfinans kredi kartı başvurusu ile en fazla hediye sunan kredi kartlarından birine siz de sahip olabilirsiniz. Cardfinans Fix de ciddi miktarda hediye verenlerdendir. Cardfinans kredi kartı başvurusu SMS ile de yapılabildiği gibi farklı şekillerde de olmaktadır.

QNB Finansbank Kartlarının Limitinin Miktarı Nedir?

Öncesinde tek isim ile anılan bankanın kredi kartlarına başvurulduğunda iki ana kategoriden birini mi istediğiniz size soruluyor. Ticari ya da bireysel olarak kategorilere ayrılmış olan bankanın kredi kartı ürünlerine, Cardfinans kredi kartı başvurusu öncesinde size, bu kategorilerin dışında çeşitli isimler altında sunulan ve talep ettiğiniz kartın türü sorulur. Çünkü Premium ya da Xclusive isimleri gibi yabancı adlar verilmiş olan bu bankanın farklı kredi kartları bulunmaktadır. Ancak Bankacılık Denetleme kurumu tarafından çıkarılan yasayla kart alacaklara tek bir isim altında kart sunulması gerektiği bildirilmiştir. Bu farklı isimlerdeki kartlar Cardfinans diye verilir ve kartın verilmesi ardından sizin tarafınızdan belirlenmesi istenir.  Bankacılık Denetleme Kurulu yasası gereği Cardfinans kredi kartı başvurusu ardından alınacak ürüne, ilk 12 ay kişinin maaşının yalnızca 2 katı kadar limitin verilmesi gerekir. Ancak bu limit oranı müşteri kartı 2 yıl kullandıktan sonra 4 kata çıkarılır.  Cardfinans kredi kartı başvurusu ardından, alınacak olan kartların bazıları Cardfinans Xtra, Hemşire Kart, Cardfinans Emekli, Cardfinans GO gibi kartlardır.

QNB Finansbank’ın Kredi Kartlarının Özellikleri Nelerdir?

Bir kredi kartı size farklı avantajlar sunabilir. Bu yararlar ve artılar kullanılan kredi kartının niteliğine göre değişebilir. QNB Finansbank’ın sunduğu kartın özellikleri, esasen çok çeşitlidir. Cardfinans kredi kartı başvurusu ardından alacağınız ürünün size sunduğu avantajlar arasında şunlar yer alır:

 • Bu kart ile harcamalardan sonra hediye paralar kazanılabilmektedir.
 • Hemen, talep ettiğiniz anda kesinlikle hiç formalite olmadan taksitlere bölünmüş şekilde nakit avans çekebilirsiniz.
 • Yapılan peşin, tek çekimlerde kesinlikle ücret çıkarılmadan taksitlendirmeler yapılabilir.
 • Bankaya otomatik ödeme talimatları verip ödemeleri, sistemli olarak düzenlenmiş ödeme tablosuna göre yapabilirsiniz.
 • Marketlerden ya da benzinliklerden yapılan alışverişlerde %5 gibi bir indirim alma imkanınız vardır.
 • Peşin olarak eğitim ve sağlıkla ilgili harcamalarda taksit seçenekleri bulunur.
 • Peşin bir şekilde yapmış olduğunuz harcamalarda, sonraki aylara erteleme imkanınız bulunur.
 • Cardfinans kredi kartı başvurusu ardından alacağınız kart ile hayat sigortasına sahip olabilirsiniz.
 • Talimat verdikten sonra altın hesabınızı kullanabilme imkanınız bulunur.
 • Talimat ile kirayla veya aidatlarla ilgili harcamalarınızı hatta çocuklarınızın okul masraflarını bile ödeme imkanınız bulunur.

Görüldüğü gibi Cardfinans kredi kartı başvurusu ardından, alacağınız her kartın çok farklı özellikleri bulunmaktadır.

SMS ile Cardfinans Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sms ile Cardfinans kredi kartı başvurusu yapılabilmektedir. Ayrıca İnternetten de hemen kredi kartınızı alabilirsiniz. Bu başvurularda TC Kimlik numarası ve telefon numaranız gerekmektedir. Ancak yalnızca 18 yaş ve üzerindekiler için kredi kartı başvurusu yapılabilmektedir. Cardfinans kredi kartı başvurusu ile elinize geçecek olan ürünün onayı ardından güvenli bir şekilde şu işlemleri yapabilirsiniz:

 • SMS ile Cardfinans kartına sahip olabilirsiniz. Kimlik numaranızı mobil telefonun mesaj bölümüne yazdıktan sonra 3457’ye  mesaj göndermeniz ardından kısa zamanda kartınız onaylanacaktır.
 • İnternet aracılığıyla başvuru yapacaklar için bankanın sitesine girmeniz gerekmektedir. Kredi kartı başvurusu bölümüne tıkladıktan sonra kimlik numaranız ve cep telefonunuzla ilgili alanları doldurduktan sonra ‘Başvur’ tuşuna basmalısınız. Bu işlemler ardından başvurunuz hemen alınabilmektedir.

Böylelikle kolay bir şekilde Cardfinans kredi kartı başvurusu alınmaktadır. Çok kısa bir süre ardından onaylanan kart, kurye ile size ulaştırılacaktır.

Finansbank Kredi Faizi: 0.84

Adres: Esentepe mah. Büyükdere Cad. Kristal Kule Binası No: 215 Şişli/İstanbul

Telefon: 0850 222 0 900

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu

Garanti Kredi Başvurusu