in

Maximum Kredi Kartı Başvurusu

Kredi kartı gündelik hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olmuştur. Her geçen gün çok sayıda insan yeni kredi kartı başvuruları yapıyor ve bu kartların kullanıcı sayısı giderek artıyor. Maximum kredi kartı da Türkiye’de en çok tercih edilen kartlar arasında yer alıyor. Ziraat Bankası ve İş Bankası da Maximum kart özelliğindeki kredi kartlarıyla kullanıcılara hizmet sunuyor. Siz de Maximum kredi kartı başvurusu yaparak bu karta kısa zaman içerisinde sahip olabilir ve bu ürünün sağladığı avantajlardan yararlanabilirsiniz. Tabii ki insanlar kart seçimi yaparken kendisi için en avantajlı olanlarını tercih ediyor ve kartın fırsatlarından yararlanıyor. Her geçen gün çok sayıda insan Maximum kredi kartı başvurusu yaparak bu kartın sunduğu hizmetlerden istifade ediyor. Siz de eğer Maximum karta başvurmadan önce ne gibi avantajlar sunduğunu ve bu hizmete nasıl başvurulacağını araştırıyorsanız bu yazımızdan yararlanabilirsiniz. Puan biriktirebilme özelliği bulunan, nakit avans çekebileceğiniz ve çok sayıda vade seçeneği fırsatı sunan bu Maximum kredi kartı Türkiye’de en çok rağbet gören kartlar arasında yer alıyor.

Maximum Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılmaktadır?

Maximum kredi kartı başvurusu çok farklı kanallar aracılığıyla yapılmaktadır. Bu hizmetlerden biri Ziraat bankası tarafından diğeri ise İş Bankası tarafından sunulmaktadır. Bu iki banka da Maximum özelliğindeki kartlarla kullanıcılarına hizmet eder. Bu iki banka aracılığıyla Maximum kredi kartı başvurusu yapılabiliyor ve buna ek olarak farklı yollar da bulunuyor.

Maximum kredi kartı başvurusu için Ziraat Bankasını tercih ederseniz bankanın resmi internet sitesi üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Buna ek olarak Ziraat Bankasının internet bankacılığından veya mobil bankacılık üzerinden de başvurunuz alınmaktadır. Çağrı merkezi ya da banka şubelerinden de başvuru yapılabilmektedir. Bu kanallarla dilediğiniz vakit kart başvurusu yapabilir ve kısa zaman içerisinde onaylanacak olan kartınızı kullanabilir.

Maximum kredi kartı başvurusu için İş Bankası’nı da tercih edebilirsiniz. Bankanın resmi internet sitesi üzerinden başvurular alınmaktadır. Ayrıca mobil bankacılık üzerinden veya internet bankacılığı aracılığıyla da başvurular alınıyor. Bütün bunlara ek olarak bankanın şubelerinden ya da çağrı merkezlerinden müşteriler Maximum kredi kartı başvurusu yapabiliyor. Hem İş Bankası hem de Ziraat Bankası müşterilerine Maximum kredi kartı başvurusu yaptıktan sonra SMS ile onay vermektedir. Onay ardından çok kısa zamanda basılan kart kurye ile çok hızlı bir şekilde yeni kullanıcılarına ulaştırılıyor.

Maximum Kredi Kartının Özellikleri Arasında Neler Bulunmaktadır?

Maximum kredi kartı başvurusu yapmak isteyen insanlar elbette kartın sunduğu avantajları ve kartın özelliklerini de merak etmektedir. Bu kredi kartı nakit avans, taksitlere bölerek nakit avans, puan birikimi, mil toplama hizmeti, taksitli alışverişler veya tek çekimle alışveriş gibi çok fazla sayıda avantajı kullanıcılarına sunmaktadır. Kredi kartının müşterileri bu ürün ile alışveriş yaparken Maxi Puan toplayarak çok sayıda indirimden de faydalanabiliyor.

Maximum kredi kartı başvurusu yapacaklar için bir başka önemli konu da kartın limitidir. Ziraat Bankası ve İş Bankası bu kart için başvurularda kullanıcıların banka geçmişini inceleyerek limitlerini belirliyor. Ayrıca bir kişinin başvuru dönemindeki kredi limiti de Maximum kart limiti belirlenirken etkili bir faktördür. Bankacılık Denetleme Kurulu tarafından çıkarılan yönetmelik gereği bir kişinin kredi kartı toplam limiti gelirinin en çok 4 katına kadar olabilmektedir. Bundan ötürü Maximum kredi kartı başvurusu ardından onaydan sonra limitlerde BDDK’nin bu kararı da etkilidir. Öteki kartların limiti de göz önüne alınarak Maximum kredi kartı limiti belirleniyor. Bu sebepten ötürü limitiniz yüksek mi yoksa düşük mü olacak konusunu sizin toplam limitiniz belirleyecektir.

Maximum Kredi Kartı Başvurusu İnternette Nasıl Yapılıyor?

  • İş Bankası’nın resmi sitesinden kredi kartı başvurusu bölümüne girin. Burada formu doldurarak ‘Hemen Başvur’ bölümüne tıkladığınızda başvurunuz anında alınır.
  • Bu bölümde kimlik numaranızı, telefon numaranızı ve aylık net gelir miktarınızı ekranda yer alan güvenlik koduyla birlikte doldurarak başvuru yapılıyor.
  • Bu başvuru ardından bankanın sizi aramasını talep edebilirsiniz veya daha hızlı şekilde sonuç almak için diğer bilgilerini gir bölümünden kendinizle ilgili bilgileri girmelisiniz.
  • Burada ilgili kutucukları da tıkladıktan sonra başvurunuz alınır.

Görüldüğü gibi Maximum kredi kartı başvurusu çok kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Siz de kısa zaman içinde bu kartı elinize almak ve kartın çok sayıdaki farklı avantajından yararlanmak istiyorsanız hemen başvuru yapabilirsiniz.

Maximum kredi kartı faiz oranı: %1.10

Adres: Levent Büyükdere Cad. Meltem Sok. İş Kuleleri No: 4 Beşiktaş/İstanbul

Telefon: 0850 724 07 24

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu

QNB Finansbank Kredi Başvurusu